2019/03/07

Atsparumas

Daugiau informacijos čia.

 

Noriu pasidalinti trumpa istorija – vienas iš mano pažįstamų dirba savo versle. Dirba intensyviu ritmu, lekia per dienas vos spėdamas papietauti. Vieną dieną perskaičiau jo žinutę, skirta man, kaip medikui  – „[…] klausyk, nustojau normaliai miegoti, gal turi kokių tablečių?“. Žinau eilę kitų mano pažįstamų, kurie manęs to neklausia – jie tokias problemas sprendžia „tradiciniais“ būdais: kas alkoholio pagalba, kas medikamentais, o kas taip ir gyvena. Įtampa, stresas seniai tapo kasdienybe. Jis nedings, laikas šioje temoje padėti tašką. Likęs kelias – padidinti savo atsparumą jam.

Ir koks gi Jūsų atsparumo stresui lygis? Mano darbas – padėti žmonėms atsakyti į šį klausimą dirbant mokymų konsultantu Skills Lab komandoje ir psichoterapeutu. O mano klientų atsakymai įvairūs ir, deja, dažnai liūdina. Žmonės nėra pasiruošę ir net teoriškai nežino kaip didinti savo atsparumą stresui.

Kokius atsparumo stresui įrankius naudojate savo gyvenime?

Spauskite nuorodą žemiau ir galėsite susipažinti su mokslininkų patvirtintais rytinių ritualų pavyzdžiais ir pasidalinti savo išbandytais būdais.

http://bit.ly/Atsparumas

Norisi rašyti, kad jie pakeis Jūsų gyvenimą, tačiau žinau, kad taip būna retai.

Bet Jūs galite surizikuoti 🙂

 

@Dainius Jakučionis

1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS