Dainius Jakučionis

Konsultantas

Dainius Jakučionis

Dainius beveik 15 metų mokėsi medicinos, elgsenos subtilybių bei psichoterapijos, kad galėtų padėti komandoms veikti darniai ir efektyviai, o individams – pažinti save ir prisitaikyti prie aplinkos. Taip pat pastaruosius 5 metus jis praktiškai gilinosi į „Z kartos“ elgsenos ypatybes, pusšimtyje Vilniaus mokyklų dirbo su daugiau nei 2000 vyresniųjų klasių mokinių, padėdamas  formuoti jų nuostatas.

Dainius puikiai suvokia „Z kartos“ atstovų poreikius, jų vadovams kylančius iššūkius, todėl nesunkiai gali padėti subalansuoti kartų lūkesčius ir sutelkti juos bendrai veiklai siekiant organizacijos tikslų. Jis yra sertifikuotas žaidybinimo instruktorius, išklausęs žaidybinimo praktiko ir teorijos guru Yu-Kai Chou kursą „Žaidybinimas ir elgsenos dizainas“.

Dainius mėgsta gilintis į žaidimų mechanikas, jų veikimo ir tarpusavio sąveikos principus, ieškoti struktūriškai tvarių ir svarbiausią instrumentinę funkciją atliekančių subalansuotų sprendimų. Todėl žaidybinimas jo mokymų praktikoje tampa natūralia ir vos juntama proceso dalimi. Tai lengvas ir efektyvus būdas mokytis sprendimų priėmimo, lankstaus mąstymo ar netgi pasitelkti kaip priemonę komandos formavimui.

dainius@skillslab.lt
+37062278573

Mokymų temos:

  • Sprendimų priėmimo algoritmai
  • Lankstaus mąstymo treniruotės
  • Komandos formavimo pratybos
1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS