2018/08/08

Esame „Skills Lab“, išaugome iš „DOOR Training“

Viena inovatyviausių mokymo įmonių „DOOR Training and Consulting Baltic“ atsinaujino:  pristatome savo naują veiklos kryptį – mokymosi laboratoriją „Skills Lab“. Mūsų užduotis transformuoti mokymosi procesą versle, pateikiant įtraukiančias ir Z kartai adaptuotas mokymosi programas.

Mūsų mokymo programos vykdomos panaudojant sužaidybinimo (angl. gamification) technikas. Mokytis per žaidimą yra vienas efektyviausių tobulėjimo metodų, patrauklus skirtingų kartų atstovams, tačiau „Skills Lab“ komanda į mokymosi procesą įtraukia papildomą priemonę –  partnerių iš Izraelio sukurtų technologinių įrankių rinkinį „Accelium“. Jo naudojimas yra patogus ir suprantamas jaunajai Z kartai, nes mokymosi procese naudojamos šiuolaikinės technologijos ir žaidimo elementai, sukurti profesionalių šachmatų žaidėjų.

Matome, kad augimas edukacinėje srityje nėra pakankamas, lyginant su tuo, kaip keičiasi kasdieniniai procesai, technologijos, kuo iš kitų išsiskiria į darbo rinką ateinanti Z karta. Pastebime, kad atsirado nauji poreikiai ir galime juos patenkinti. Yra žmonių, kurie nori, kad mokymo procesas būtų įtraukiantis, trumpesnis ir efektyvesnis, o mes turime, ką pasiūlyti.

Sužaidybinimo principu pagrįstos „Accelium“ prekės ženklo programas naudojame patikrinti, kaip žmogus priima sprendimus, ir tolimesniam jo įgūdžių ugdymui. Procese naudojame aplikaciją, skirtą darbui po mokymų, virtualioje aplinkoje.

Partneriai, su kuriais dirbame naujų mokymo programų srityje, yra Izraelio įmonė „MindLab”, kurios įkūrėjai savo karjerą pradėjo šachmatų srityje. Šachmatai yra būdas mokyti žmones sprendimo priėmimo būdų, analizės, rizikos vertinimo ir kitų elementų. Sėkmingas bandymas įdiegti šachmatų pamokas vidurinėse mokyklose davė rezultatą, tačiau šachmatai kaip žaidimas galimai yra kiek sunkokas. Mūsų partneriai sukūrė aplikacijas, kurios leidžia pasiekti tą patį efektą, kaip žaidžiant šachmatais, tik jos yra labiau įtraukiančios, interaktyvesnės ir efektyvesnės, tiesa sakant vienas iš didžiausių šios įmonės klientų – Izraelio kariuomenės viduriniosios grandies vadovai.

Daugiau nei 20 metų mokymų srityje dirbantys mūsų ekspertas pastebi, kad poreikis Z kartos mokymams pastaruoju metu gana sparčiai auga: skaičiuojama, kad iki 2025 m. Z kartos atstovai sudarys 30 proc. darbo jėgos.  Mūsų mokymai nėra pramoginiai turinio prasme, bet jie yra pateikiami patrauklesne forma, o tai reiškia, kad jei žmonės turi išmokti kompanijos pardavimo būdų, apie tai mokymų metu ir reikia kalbėti, tik naudojant kitas formas, įtraukiant ir sudominant. Pristatydami naują sužaidybinimo metodologiją ir tam pritaikytą įrankį Lietuvoje siūlome 9 paslaugas. Tai – ne tik įvairūs mokymai, bet ir konsultacinės paslaugos vadovams.

1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS