Žaidybinimo procesas įmonėje

Mokymus veda: Vygantas Keras

Esame sertifikuoti žaidybinimo kultūros vėliavnešiai Lietuvoje. Šį Yu-kai Chou sukurtą metodą pirmiausia pritaikę savo įmonėje po truputį diegiame efektyvumo siekiančiose Lietuvos įmonėse.

Mes žaidybiname pardavimų, klientų aptarnavimo, projektų valdymo, kokybės kontrolės, inovacijų diegimo, LEAN ir dar daugelį kitų procesų įmonėje. Žaidybinimo procesą padedame realizuoti ir tarpasmeniniuose profesiniuose santykiuose, pavyzdžiui, duodant grįžtamąjį ryšį ar sprendžiant konfliktus ir daugelį kitų situacijų bei procesų įmonėse. Toks rutininių procesų įmonėje stimuliavimas ir valdymas žymiai padidina darbuotojų įsitraukimo laipsnį, mažina darbuotojų kaitą ir iš esmės keičia įmonės kultūrą. Todėl jos klientai čia pirmiausia atvyksta kaip į geros nuotaikos ambasadą.

Ši transformacija prasideda  nuo darbo procesų vertinimo pagal jų patrauklumą ir darbuotojų įsitraukimo laipsnį. Analizuojama, kaip pasiekiami tarpiniai tikslai. Identifikuotos silpnosios procesų vietos įtraukiant vadovus ir darbuotojus – žaidybinamos. Tokiu būdu užtikrinama, kad darbuotojai atliks reikiamas užduotis su didesniu įsitraukimu ir įdomumu.

Žinoma, prieš startuojant – testuojame. O laikui bėgant įmonei sukurtą individualų žaidybinimo procesą atnaujiname. Kryptingai siekiant esminio pokyčio organizacijoje, įsitraukimas ir dėmesio išlaikymas – svarbiausia.

1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS