Sprendimų priėmimo algoritmai

Mokymus veda: Vygantas Keras / Dainius Jakučionis

Kokia projekto eiga būtų optimaliausia? Kuris rinkodaros strateginė kryptis šiuo atveju įmonei tinkamiausia? Kokia produkto vystymo strategija sukels mažiausiai neigiamų pasekmių įmonės veiklai? Su tokia plačia aibe klausimų ir abejonių kasdien įmonėse susiduria vadovai, vertindami galimas alternatyvas.

Sprendimų priėmimo sesijos metu, remiantis kertinėmis sprendimų priėmimo teorijomis, praktiškai taikomi įvairūs sprendimų priėmimo algoritmai. Dalyviai atsiduria aplinkoje, kur tiesiogiai susiduria su prioretizavimo, laiko planavimo, resursų paskirstymo, proaktyvios vs. reaktyvios veiklos klausimais ir iššūkiais. Joje yra priversti ieškoti tinkamiausių problemos sprendimo būdų ir objektyviai įvertinti, kokias pasekmes jų sprendimas atneš.

Mokymų metu naudojama partnerių iš Izraelio metodika „Accelium“, sukurta pasaulinio lygio šachmatų meistrų. Ji padeda atskleisti dalyvių kognityvinius strateginio mąstymo įgūdžius ir lavinti savarankiškumą, siekiant išliekamosios mokymų vertės.

Ieškant tinkamo sprendimų algoritmo išmokstama identifikuoti grėsmes, žvelgiant iš oponento perspektyvos, paruošti ir įgyvendinti planus besikeičiančioje aplinkoje, valdyti rizikas naudojant „kelio klojimo“ ir paradoksalią „savęs blokavimo“ strategiją, valdyti kognityvinį savo mąstymo šališkumą. Jų metu taip pat mokomasi, į kokias aplinkybes reikia atsižvelgti priimant sprendimus bei kaip elgtis, kuomet sprendimą reikia priimti intensyvaus streso (afekto) būsenoje.

Sprendimų priėmimo algoritmais veda sertifikuotas treneris. Jis kiekvieną dalyvį nuosekliai palydi tikslo link, aiškindamas teorinius pagrindus ir praktikos patikrintus metodus, kad vėliau asmuo galėtų šias žinias pritaikyti darbe. Palaikydamas gerą nuotaiką patyręs specialistas kuria konstruktyvią grupės dinamiką, kuri leidžia dalyviams pamatyti daugiau skirtingų perspektyvų ir patiems kurti naujas koncepcijas. Todėl itin efektyviai ir lengvai įgyjamos naujos žinios ir lavinami įgūdžiai.

Įgytos žinios ir įgūdžiai įtvirtinami toliau individualiai praktikuojantis „Accelium“ aplikacijoje, prie kurios prieiga mokymų dalyviams suteikiama dar mėnesiui.

1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS