Situacijos analizės dirbtuvės

Mokymus veda: Vygantas Keras

Jautiesi situacijos įkaitu? Negali rasti sprendimo, kuris išties būtų veiksmingas? Šios dirbtuvės moko vadovus analizuoti ir paprastinti kompleksines situacijas.

Čia mokomasi situacijos analizės šablonų ir modelių, diskutuojama, kaip juos pasitelkti ir kaip išsivaduoti, kai tie patys modeliai pradeda riboti mąstymo procesus. Dirbtuvių metu naudojama inovatyvi Izraelio partnerių „Accelium“ metodika, sukurta pasaulinio lygio šachmatų meistrų ir paremta idėja, kad efektyvus mokymasis vyksta per momentinę, autentišką ir įtraukiančią patirtį, kuri skatina kiekvieną dalyvį domėtis plačiau ir norėti daugiau.

Dalyviai išmoksta valdyti abejones pasitelkdami „inkarus“, prioretizuoti veiklas per „veiksmo pirmenybės“ analizę, paprastinti problemas ir metodiškai žingsnis po žingsnio analizuoti situaciją.

Šios dirbtuvės padeda vadovams įvaldyti sprendimų priėmimo technikas. Įmonei tai reiškia apgalvotus ir kritiškai įvertintus sprendimus bei efektyvų kelią siekiamo tikslo link.

Situacijos analizės dirbtuvėms vadovauja sertifikuotas treneris. Jis kiekvieną dalyvį nuosekliai veda tikslo link, aiškindamas teorinius pagrindus ir praktikoje patikrintus metodus, kad jie galiausiai patys galėtų šias žinias pritaikyti savo darbe. Palaikydamas gerą nuotaiką patyręs specialistas kuria konstruktyvią grupės dinamiką, kuri leidžia dalyviams pamatyti daugiau skirtingų perspektyvų ir patiems kurti naujų koncepcijų. Todėl itin efektyviai ir lengvai įgyjamos naujos žinios ir lavinami įgūdžiai.

Įgytos žinios ir įgūdžiai įtvirtinami toliau individualiai praktikuojantis „Accelium“ aplikacijoje, prie kurios mokymų dalyviams prieiga suteikiama dar mėnesiui.

1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS