Pardavimų varžybos

Mokymus veda: Vygantas Keras

Kiek pardavimo mokymo turėjo jūsų komanda? Koks jų rezultatas? Jei paklaustume komandos narių – sudalyvausite tradiciniuose pardavimo mokymuose, kur “ekspertas” sakys tas pačias tiesas, supakuotas į naujus, keistus terminus ir išmintingas frazes – ką jie atsakys? Suvaidinkime dar kartą “klientą” ir “pardavimo darbuotoją”… paklauskime vienas kito – čia spektaklis ar realybė? Mūsų siūlymas – nustokime kankinti savo pardavimo darbuotojus mokymais, kurie jiems neduoda norimo rezultato ir yra brukami per prievartą tikintis, kad juos tai pradžiugins ir duos pamatuojamą efektą.

Vietoje to, organizuokime varžybas, kurių metu kiekvienas komandos narys ir komanda galės įrodyti, kad jie moka ir žino pardavimo metodus ir įrankius ir tik po to sakykime jiems apie tai, ko iš tiesų jiems reikia išmokti ir ko jie nežino. Gal tuo pačiu verta apdovanoti kolegą ir jo komandą, jei jie tikrai tie profesionalai, kurie gali įrodyti savo žinias. Apdovanokime ne sertifikatu ar rankos paspaudimo, o tokiu prizu, dėl kurio jiems bus tikrai įdomu kovoti. Kovoti kaip asmeniui ir gauti “Pardavimo varžybų” čempiono titulą, kovoti, kaip komandai ir gauti geriausios pardavimo komandos prizą bei titulą.

Mes jau turime klientus, kurie patvirtina: ši mokymo forma daug labiau įtraukia darbuotojus, kurie jau daugybę kartų dalyvavo pardavimo mokymuose, nei kitos. Patvirtina, kad toks mokymo būdas yra šiuolaikiškas, atitinkantis pasaulines “Gamification” tendencijas. Neverta sustoti po mokymo – matydami tas vietas, kur žinios ir gebėjimai yra prasčiausi, mėnesį laiko kartu skirkime dėmesį, kad tobulinti būtent šias sritis – tai duos ilgalaikį efektą.

Surizikuokite – jei jūsų pardavimo komanda pasakys – “mums tai buvo neįdomu ar nenaudinga”, tai jums nieko nekainuos. Mes tiesiog apdovanosime geriausiai pasirodžiusius… Pabandome?

1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS