Lankstaus mąstymo treniruotės

Mokymus veda: Vygantas Keras / Dainius Jakučionis

Efektyvus reagavimas ir sėkmingas prisitaikymas prie nuolatos besikeičiančios aplinkos reikalauja žinių ir patirties. Lankstaus mąstymo treniruočių metu suteikiame dalyviams galimybę patirti dviprasmiškumą ir aplinkos pasikeitimą, skatiname abejonę ir diskusiją apie kognityvinius ir emocinius neapibrėžtumo aspektus.

Treniruočių metu pasitelkiame mūsų Izraelio partnerių „Accelium“ metodiką, kurią naudodami mūsų ekspertai gali sukurti produktyvias mokymosi procesui reikalingas simuliacijas ir lengvai manipuliuoti aplinkos veiksniais. Visas treniruočių procesas – sužaidybintas, todėl įtraukiantis, o sugeneruotos įžvalgos – ilgiau išliekančios atmintyje ir elgsenoje.

Po šių treniruočių dalyviai gebės greitai ir efektyviai prisitaikyti prie pokyčio, priimti sprendimus iškilus abejonei, pritaikyti kelių skirtingų perspektyvų vertinimą bei įveikti nepalankias sąlygas. Didžiausia mokymų vertė – išmokstama kūrybiškai žvelgti į situaciją ir metodiškai generuoti kuo daugiau galimų sprendimų.

Lankstaus mąstymo treniruotes veda sertifikuotas treneris. Jis kiekvieną dalyvį nuosekliai veda tikslo link aiškindamas teorinius pagrindus ir praktikoje patikrintus metodus, kad jie patys galėtų šias žinias galiausiai pritaikyti savo darbe. Palaikydamas gerą nuotaiką patyręs specialistas kuria konstruktyvią grupės dinamiką, kuri leidžia dalyviams pamatyti daugiau skirtingų perspektyvų ir patiems kurti naujas koncepcijas. Todėl itin efektyviai ir lengvai įgyjamos naujos žinios ir lavinami įgūdžiai.

Įgytos žinios ir įgūdžiai įtvirtinami toliau individualiai praktikuojantis „Accelium“ aplikacijoje, prie kurios mokymų dalyviams suteikiama prieiga dar mėnesiui.

1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS