Komandos formavimo pratybos

Mokymus veda: Dainius Jakučionis

„Skills Lab“ komandos formavimo pratybos organizuojamos žaidimo pagrindu. Jo tikslas – paraleliai veikiant kelioms komandoms išspręsti įkaitų, kuriems gresia susprogimas, išlaisvinimo užduotį. Aplinkybės įtemptos: pratybų metų dalyviai privalo derėtis su pagrobėjais, siekdami laimėti laiko iki sprogmens detonuotojo atvykimo, rasti sprogstamąjį įrenginį ir net nukenksminti jį per numatytą laiką.

Siekdami tikslo kartu komandos nariai išmoksta vertinti savo ir grupės narių elgseną riboto laiko metu ir gebėjimus tokiomis sąlygomis priimti sprendimus, įsiklausyti į kitų nuomonę, vertinti rizikos „apetitą“, tobulinti tarpusavio komunikaciją ir ugdyti derybinius įgūdžius.

Žaidimo pabaigoje pratybų vedlys moderuoja žaidimo eigą ir stebi grupės narių elgseną, padeda grupėms išlaikyti darnų tarpusavio narių balansą. Žaidimo pabaigoje jis pateikia savo įžvalgas apie stipriąsias komandos puses ir apie tai, į kuriuos komandos darbo kartu aspektus reikėtų atsižvelgti imantis tam tikrų užduočių.

Komandos formavimo pratybos organizuojamos „Keep Talking and Nobody Explodes“ žaidimo pagrindu. Šis 2015 m. sukurtas žaidimas pasaulyje yra pelnęs daugiau nei 10 įvairiausių apdovanojimų, įskaitant Holivude pelnytą „Proto“ apdovanojimą už geriausia socialinę patirtį.

1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS