Mangirdas Matusevičius

Mangirdas – entuziastingas bei nuolat besidomintis inovacijomis „Z kartos“ treneris, pradėjęs kaupti patirtį pardavimų srityje dar prieš 6 metus. Startavęs kaip vandens dviračių nuomos pardavėjas, pastaruoju metu sėkmingai tęsia karjerą dirbdamas su verslo rinkodaros inovacijomis. Jam nesvetimi virtualios ir papildytos (angl. „augmented“) realybės sprendimai, dirbtinis intelektas, neurokognityvinis programavimas.

Mangirdas į „Skills Lab“ komandą atneša naujoves ir netikėtus sprendimus. Jis tobulai įvaldęs IT, todėl žaidybinimo sprendimų integravimas į mokymus vyksta pasitelkiant šiuolaikinių technologijų suteikiamas galimybes. Būtent vadovaudamasis žaidybinimo ir inovacijų principais jis randa kalbą su ambicingais karjeros siekiančiais profesionalais, kuriems imponuoja jo charizma.

Aktyvus sportas – Mangirdo aistra. Čia veiklų spektras itin platus: nuo burės iki dviračio pedalų. Taip jis pasikrauna energijos, kuria pulsuoja jo vedami pardavimų mokymai, problemų sprendimo laboratorija ir situacijos analizės dirbtuvės.

mangirdas@skillslab.lt
+370 602 48913

Mokymų temos:

  • Pardavimų mokymai
  • Problemų sprendimo laboratorija
  • Situacijos analizės dirbtuvės
1/5
2/5
3/5
4/4
5/5

Norite sužinoti daugiau apie inovatyvius sprendimus savo įmonei?

PLAČIAU APIE MOKYMUS